• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • Sukcesy naszego ucznia.

        • 18.06.2026
        • Jest nam bardzo miło otrzymywać taką korespondencję

          Oto treść wiadomości, którą szkoła dostała od Zarządu LKSW DAN, czyli klubu sportowego, w którym trenuje nasz MISTRZ OLIWIER:

          Z przyjemnością informujemy, że na rozegranych w Bałtowie w ostatni weekend mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule pointfighting "Jurassic Warriors 8" uczeń Państwa szkoły reprezentujący Lubelski Klub Sportów Walki Dan, Oliwier Harasim, wywalczył złoty medal i tytuł mistrza Polski w walkach kadetów młodszych -52 kg powtarzając tym samym swój kwietniowy wynik z formuły light-contact w Będzinie i uzyskując już drugą w tym sezonie nominację do kadry narodowej. W drodze do złota stoczył trzy pojedynki, pokonując 13:9 Andrzeja Grochowskiego z Ninja Academy Warszawa, 13:3 (przed czasem) Pawła Zawadzkiego z Centrum Tang Soo Do Pionki i w finale 12:5 Aleksandra Bajora z X-Fight Piaseczno. W imprezie startowało 35

        • Sukcesy naszego ucznia.: Czytaj więcej
        • Egzamin na Kartę rowerową

        • 18.06.2026
        • 18 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową dla uczniów klasy IV. Nad przebiegiem egzaminu czuwali Panowie: Krzysztof Ścierka - nauczyciel techniki oraz Pan Karol Bancerz - dzielnicowy. Wszyscy uczniowie klasy czwartej egzamin praktyczny zdali perfekcyjnie, czego im serdecznie gratulujemy

        • Egzamin na Kartę rowerową: Czytaj więcej
        • Wizyta młodzieży z Węgier

        • 18.06.2026
        • W czwartek, 17 czerwca, uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami szkoły partnerskiej z węgierskiej gminy Teglas odwiedzili PPN. W trakcie wizyty mieli okazję zwiedzić Poleskie Sioło, które zachwyciło ich swoją tradycyjną architekturą i kulturą. Następnie uczestniczyli w wycieczce trasą „Dąb Dominik”, poznając lokalną historię i przyrodę. Na końcu wszyscy miło spędzili czas przy ognisku.

        • Wizyta młodzieży z Węgier: Czytaj więcej
        • Uczniowie z klas I-V na wycieczce w Warszawie

        • 18.06.2026
        • 17 czerwca br. grupa uczniów z klas I-V wraz z wychowawczyniami odwiedziła stolicę.

          Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zwiedzania Centrum Nauki Kopernik, następnie odwiedziliśmy stadion- PGE Narodowy oraz Planetarium. Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Starym Mieście, zwanym też warszawską starówką. Słuchając przewodnika, przeszliśmy ulicami, mijając: Zamek Królewski w Warszawie; Kolumnę Zygmunta; Rynek Starego Miasta; pomnik Syrenki Warszawskiej; Katedrę św. Jana i inne zabytki.

        • Uczniowie z klas I-V na wycieczce w Warszawie: Czytaj więcej
        • Wyjazd do Warszawy

        • 17.06.2026
        • 12 czerwca 2026 r. uczniowie klas VI, VII, VIII wraz z opiekunami odwiedzili w ramach jednodniowej wycieczki – stolicę!

          Warszawa była łaskawa dla nas - powitała nas słońcem i ani przez chwilę nie próbowała nawet utrudniać zwiedzania swych zakątków – przykrymi czynnikami pogodowymi. Gościła nas serdecznie, objawiając swą krasę w całej okazałości.

        • Wyjazd do Warszawy: Czytaj więcej
        • Festiwal Piosenki Przedszkolnej

        • 17.06.2026
        • X Festiwal Piosenki Przedszkolnej ,,Śpiewaj tańcz - o zdrowie dbaj"pod patronatem Wójta Gminy Ludwin Pana Andrzeja Chabrosa.

          Z grupy ,,Motylki" wystąpiły: Jula, Łucja i Krzyś. Z grupy ,,Pszczółek": Lili, Hania i Błażej. Gratulujemy naszym małym wykonawcom.

        • Festiwal Piosenki Przedszkolnej: Czytaj więcej
        • Dzień Mamy i Taty

        • 17.06.2026
        • "Mamo, Tato – kocham Was.

          Dziękuję Wam za wspólny czas.

          Za Wasz uśmiech, serce też,

          Z Wami zawsze dobrze jest!"

          Wspólne świętowanie Dnia Mamy i Taty w naszej szkole.

        • Dzień Mamy i Taty: Czytaj więcej
        • Konkurs z okazji Dnia Patronki Szkoły rozstrzygnięty!

        • 17.06.2026
        • 9 czerwca, zostały wręczone dyplomy i nagrody osobom wyróżnionym w szkolnym konkursie plastycznym „Moja ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej” zorganizowanym pod koniec maja z okazji Dnia Patronki Szkoły. Do organizatorów napłynęło wiele pięknych, starannie wykonanych prac. Wybór tych najlepszych nie był łatwy.

        • Konkurs z okazji Dnia Patronki Szkoły rozstrzygnięty!: Czytaj więcej
        • Wizyta w strzelnicy

        • 17.06.2026
        • W dniu 08 czerwca chętni uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w wyjeździe do Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim, gdzie mogli próbować sił strzeleckich na Strzelnicy Pneumatycznej. Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

        • Wizyta w strzelnicy: Czytaj więcej
      • "Przyszłość to trud,
        Nie zejdzie ona z nieba
        Przez żaden cud,
        Lecz zdobyć ją trzeba."
      • Maria Konopnicka
    • Partnerzy

      Dziękujemy naszym partnerom za współpracę
      • Gmina Ludwin
      • {#1508} 3
      • Odnośnik: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske
      • Odnośnik: www.wib.org.pl
    • liczba odwiedzin: 98157
    • Kalendarz

      • brak danych