Strona główna
Aktualności
Co nowego w szkole?Sukcesy naszego ucznia.
- 18.06.2026
Jest nam bardzo miło otrzymywać taką korespondencję
Oto treść wiadomości, którą szkoła dostała od Zarządu LKSW DAN, czyli klubu sportowego, w którym trenuje nasz MISTRZ OLIWIER:
Z przyjemnością informujemy, że na rozegranych w Bałtowie w ostatni weekend mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule pointfighting "Jurassic Warriors 8" uczeń Państwa szkoły reprezentujący Lubelski Klub Sportów Walki Dan, Oliwier Harasim, wywalczył złoty medal i tytuł mistrza Polski w walkach kadetów młodszych -52 kg powtarzając tym samym swój kwietniowy wynik z formuły light-contact w Będzinie i uzyskując już drugą w tym sezonie nominację do kadry narodowej. W drodze do złota stoczył trzy pojedynki, pokonując 13:9 Andrzeja Grochowskiego z Ninja Academy Warszawa, 13:3 (przed czasem) Pawła Zawadzkiego z Centrum Tang Soo Do Pionki i w finale 12:5 Aleksandra Bajora z X-Fight Piaseczno. W imprezie startowało 35
- Sukcesy naszego ucznia.: Czytaj więcej
Egzamin na Kartę rowerową
- 18.06.2026
- 8
18 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową dla uczniów klasy IV. Nad przebiegiem egzaminu czuwali Panowie: Krzysztof Ścierka - nauczyciel techniki oraz Pan Karol Bancerz - dzielnicowy. Wszyscy uczniowie klasy czwartej egzamin praktyczny zdali perfekcyjnie, czego im serdecznie gratulujemy
- Egzamin na Kartę rowerową: Czytaj więcej
Wizyta młodzieży z Węgier
- 18.06.2026
- 11
W czwartek, 17 czerwca, uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami szkoły partnerskiej z węgierskiej gminy Teglas odwiedzili PPN. W trakcie wizyty mieli okazję zwiedzić Poleskie Sioło, które zachwyciło ich swoją tradycyjną architekturą i kulturą. Następnie uczestniczyli w wycieczce trasą „Dąb Dominik”, poznając lokalną historię i przyrodę. Na końcu wszyscy miło spędzili czas przy ognisku.
- Wizyta młodzieży z Węgier: Czytaj więcej
Uczniowie z klas I-V na wycieczce w Warszawie
- 18.06.2026
- 13
17 czerwca br. grupa uczniów z klas I-V wraz z wychowawczyniami odwiedziła stolicę.
Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zwiedzania Centrum Nauki Kopernik, następnie odwiedziliśmy stadion- PGE Narodowy oraz Planetarium. Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Starym Mieście, zwanym też warszawską starówką. Słuchając przewodnika, przeszliśmy ulicami, mijając: Zamek Królewski w Warszawie; Kolumnę Zygmunta; Rynek Starego Miasta; pomnik Syrenki Warszawskiej; Katedrę św. Jana i inne zabytki.
- Uczniowie z klas I-V na wycieczce w Warszawie: Czytaj więcej
Wręczenie nagród i stypendiów za osiągnięcia sportowe
- 17.06.2026
W Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i stypendiów za wybitne osiągnięcia sportowe w 2025 roku. Brawo Oliwier.
- Wręczenie nagród i stypendiów za osiągnięcia sportowe: Czytaj więcej
W dzień i w nocy bez przemocy
- 17.06.2026
Gratulujemy Olivce K. z kl. 7 zajęcia III miejsca w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,W dzień i w nocy bez przemocy"
- W dzień i w nocy bez przemocy: Czytaj więcej
Wyjazd do Warszawy
- 17.06.2026
- 7
12 czerwca 2026 r. uczniowie klas VI, VII, VIII wraz z opiekunami odwiedzili w ramach jednodniowej wycieczki – stolicę!
Warszawa była łaskawa dla nas - powitała nas słońcem i ani przez chwilę nie próbowała nawet utrudniać zwiedzania swych zakątków – przykrymi czynnikami pogodowymi. Gościła nas serdecznie, objawiając swą krasę w całej okazałości.
- Wyjazd do Warszawy: Czytaj więcej
Przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej
- 17.06.2026
- Przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej: Czytaj więcej
Festiwal Piosenki Przedszkolnej
- 17.06.2026
- 3
X Festiwal Piosenki Przedszkolnej ,,Śpiewaj tańcz - o zdrowie dbaj"pod patronatem Wójta Gminy Ludwin Pana Andrzeja Chabrosa.
Z grupy ,,Motylki" wystąpiły: Jula, Łucja i Krzyś. Z grupy ,,Pszczółek": Lili, Hania i Błażej. Gratulujemy naszym małym wykonawcom.
- Festiwal Piosenki Przedszkolnej: Czytaj więcej
Dzień Mamy i Taty
- 17.06.2026
- 9
"Mamo, Tato – kocham Was.
Dziękuję Wam za wspólny czas.
Za Wasz uśmiech, serce też,
Z Wami zawsze dobrze jest!"
Wspólne świętowanie Dnia Mamy i Taty w naszej szkole.
- Dzień Mamy i Taty: Czytaj więcej
Konkurs z okazji Dnia Patronki Szkoły rozstrzygnięty!
- 17.06.2026
- 2
9 czerwca, zostały wręczone dyplomy i nagrody osobom wyróżnionym w szkolnym konkursie plastycznym „Moja ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej” zorganizowanym pod koniec maja z okazji Dnia Patronki Szkoły. Do organizatorów napłynęło wiele pięknych, starannie wykonanych prac. Wybór tych najlepszych nie był łatwy.
- Konkurs z okazji Dnia Patronki Szkoły rozstrzygnięty!: Czytaj więcej
Wizyta w strzelnicy
- 17.06.2026
- 5
W dniu 08 czerwca chętni uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w wyjeździe do Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim, gdzie mogli próbować sił strzeleckich na Strzelnicy Pneumatycznej. Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
- Wizyta w strzelnicy: Czytaj więcej
- liczba odwiedzin: 98157
Kalendarz
- brak danych