• Dzięki zakupionym laminatorom w ramach programu #LaboratoriaPrzyszlosci, uczniowie naszej szkoły mogą pod czujnym okiem nauczyciela, samodzielnie tworzyć i laminować pomoce do zajęć.😃
              Laminator biurowy to urządzenie, które umożliwia oprawianie kartki w ochronną folię, która nie tylko zabezpiecza arkusz przed zniszczeniem, ale również sprawia, że każde pismo prezentuje się estetycznie.
              A zalaminowane pomoce dydaktyczne służą dłużej, dzieki czemu oszczędzamy czas i materiały potrzebne do tworzenia tych pomocy.