• Dziel się z innymi

• Dzisiaj zakończyliśmy akcję „Jedna klasa, jedna paczka”- w poniedziałek prezenty trafią do dzieciaków z Domu Dziecka w Kijanach. Dzięki ofiarności uczniów naszej szkoły i ich rodzin udało się zebrać pokaźną ilość artykułów, które na pewno przydadzą się dzieciom i pozwolą im na lepsze funkcjonowanie. Prezenty były gromadzone w poszczególnych klasach, a następnie zniesione i ładnie zapakowane

w jednej z sal lekcyjnych. Do pracy przy znoszeniu i pakowaniu paczek szczególnie zaangażowali się uczniowie klasy 7. Natomiast największą ofiarnością wykazały się klasy 2, 4 i 5.

Warto pomagać, bo przez to wszyscy czujemy się lepsi.

Mikołaje z naszej szkoły zawieźli dziś zapakowane prezenty do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach

Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w naszą akcję.

• Akcja-stroiki

• W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy drugiej pod opieką wychowawczyni, z pomocą rodziców wykonali piękne stroiki bożonarodzeniowe. Kreatywność, zaangażowanie i oryginalne pomysły uwiecznione zostały na zdjęciach. Najpiękniejsze ozdoby, to te wykonane samodzielnie.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom.

• Mikołajki z "Górnikiem"

• MIKOŁAJKI Z GÓRNIKIEM w hali GKS "Górnik" klas 1-8.

Była zabawa, rywalizacja, malowanie twarzy, wspólne zdjęcia i wiele radości.

DZIĘKUJEMY!!!

• Spotkanie z górnikiem

• W dniu dzisiejszym nasi najmłodsi uczniowie pięknie dziękowali Wszystkim Górnikom za ich ciężką pracę.

W odwiedziny do dzieci przyjechał "prawdziwy" górnik w galowym stroju, który opowiedział nam o swojej pracy

i z wielką cierpliwością odpowiadał na wszystkie pytania dzieci. A było ich dużo ...

Bardzo dziękujemy za obecność i upominki dla uczniów od Naszego Gościa.

"Szczęść Boże".

• Konkurs "Jesienne kadry z Gminy Ludwin"

• Serdecznie gratulujemy Amelce Mazowieckiej z klasy IV z okazji zdobycia I miejsca w konkursie fotograficznym ,,Jesienne kadry z Gminny Ludwin''; konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową im. ks.Jana Twardowskiego w Zezulinie.

Wdzięczni jesteśmy również pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie: Julii Szymaniak, Szymonowi Koziełowi oraz Tymonowi Trykowi. Brawa dla Was.

Dziękujemy organizatorom konkursu, sponsorom i opiekunom

• Andrzejki 2023

• Andrzejki 2023, czyli magiczna impreza zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Andrzejki to czas dobrej zabawy z wróżbami i tańcami.

Oto gadżety, stroje i dekoracje, z którymi nasi uczniowie stworzyli doskonały klimat podczas andrzejkowej imprezy.

• Ślubowanie I klasy

• "Będę starał się być dobrym uczniem, będę strzegł honoru i dobrego imienia szkoły. Będę szanował swoich nauczycieli, przełożonych, rodziców. Będę uczył się tego co piękne i mądre. Będę kochał i czcił naszą ojczyznę i przyczynię się do jej rozwoju."

Takimi pięknymi słowami uczniowie klasy pierwszej w dniu dzisiejszym ślubowali przed swoimi rodzicami i starszymi kolegami. Pięknie odpowiadali na pytania dotyczące naszego kraju i patrona szkoły. Recytowali wierszyki i śpiewali piosenki. Złożyli ślubowanie w obecności Pana Krzysztofa Ścierki oraz przyjęli dyplomy i upominki od Pani Ani Zakostowicz.

Witamy Was w gronie uczniów!!!