Jest nam bardzo miło otrzymywać taką korespondencję
Oto treść wiadomości, którą szkoła dostała od Zarządu LKSW DAN, czyli klubu sportowego, w którym trenuje nasz MISTRZ OLIWIER:
Z przyjemnością informujemy, że na rozegranych w Bałtowie w ostatni weekend mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule pointfighting "Jurassic Warriors 8" uczeń Państwa szkoły reprezentujący Lubelski Klub Sportów Walki Dan, Oliwier Harasim, wywalczył złoty medal i tytuł mistrza Polski w walkach kadetów młodszych -52 kg powtarzając tym samym swój kwietniowy wynik z formuły light-contact w Będzinie i uzyskując już drugą w tym sezonie nominację do kadry narodowej. W drodze do złota stoczył trzy pojedynki, pokonując 13:9 Andrzeja Grochowskiego z Ninja Academy Warszawa, 13:3 (przed czasem) Pawła Zawadzkiego z Centrum Tang Soo Do Pionki i w finale 12:5 Aleksandra Bajora z X-Fight Piaseczno. W imprezie startowało 356 zawodników z 53 klubów, a LKSW Dan po raz drugi w sezonie triumfował w klasyfikacji drużynowej.
Oliwier obok dwóch tytułów mistrza Polski w kickboxingu (w light-contact i pointfighting) zapisał w tym sezonie na koncie także tytuł międzynarodowego mistrza Łotwy i dwukrotnego mistrza Śląska w kickboxingu, a także puchar Polski w taekwon-do. Jego ostatnim startem przed wakacjami będzie udział w międzynarodowym pucharze Polski "Polish Kickboxing Cup", który już za tydzień odbędzie się w Kielcach. W szranki imprezy stanie ponad 800 zawodników z 15 krajów, którzy zgłosili się do ponad tysiąca startów indywidualnych. Warto wspomnieć, że Oliwier dojeżdża na treningi aż do Świdnika, gdzie ćwiczy z klubową kadrą LKSW Dan.
Z poważaniem
Piotr Bernat